Logo Reisten

facebook Instagram Česká jazyk English

     Objednávky a spedice:

          Venclova Jana

Mobil +420 727 963 406

E-mail venclova@reisten.cz

 Degustační zóna STODOLA:

Mobil  +420 724 793 429

NABÍDKA PRÁCE VE VINAŘSTVÍ

Úplný přehled všech oceněných vín můžete najít na:

21. 02. 2018

HLEDÁME NOVÉHO PARŤÁKA!
PRÁCE V SEZONĚ VE VINAŘSTVÍ V PAVLOVĚ
(od 1.5. do 30.9.2018)

Jsme VINAŘSTVÍ REISTEN, prezentujeme se víny nejvyšší kvality přímo z vinic pod Pálavou.
Vzájemná důvěra a komunikace se zákazníkem je pro nás závazná.
Přáním a smyslem naší práce je přinášet prvotřídní vína. Hledáme do týmu člověka, který bude zodpovědný za bezvadný servis s úsměvem na tváři v naší degustační místnosti "STODOLA v Pavlově".

Jaká bude tvoje náplň práce?
-mile a s úsměvem nabízet a prezentovat naše vína
-dokázat poradit zákazníkům s výběrem našich vín
-práce s pokladnou -vytvářet příjemné a čisté prostředí a další

Požadujeme
-spolehlivé lidi, kteří se rádi baví a smějí
-pozitivní energii a chuť učit se něco nového
-bez zábran a s radostí komunikovat se zákazníky

Nabízíme
-odpovídající finančního ohodnocení, získáš zkušenosti v zázemí fungujícího vinařství
-příležitost pracovat na Pálavě
-přátelský a vstřícný přístup personálu i vedení
-nástup dle dohody (duben 2018)

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej a napiš nám něco o sobě spolu se životopisem na e-mail: fojtikova@reisten.cz

detail produktu Zpět na aktuality